Przejdź do treści
4
Przejdź do stopki

UBEZPIECZENIE DZIECI

Treść

Ubezpieczenie NNW dla przedszkolaków na rok szkolny 2022/2023

 

Rada Rodziców po przeanalizowaniu ofert ubezpieczeń dla dzieci wybrała firmę Generali bezpieczny.pl, tą samą co w ubiegłym roku szkolnym.

 

List do Rodziców zawiera kod promocyjny i przedstawia zasady zakupu indywidualnego ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków dla swojego dziecka.

 

Przypominamy, że każdy Rodzic ma prawo zakupu ubezpieczenia w dowolnie wybranej przez siebie firmie.

 

Komunikat dotyczący ubezpieczenia NNW


Szanowni Rodzice,


Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 Dyrekcja przedszkola nie będzie zawierała polisy grupowej dla dzieci, pozostawiając rodzicom kwestię wyboru i zakupu ubezpieczenia.

Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, aby pomóc w wyborze rodzicom, udostępniamy ofertę indywidualnego ubezpieczenia NNW firmy Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępnego wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.


Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia przedszkolnego z 10% zniżką.


Kod Pośrednika dający zniżkę to 27474.


https://bezpieczny.pl/przedszkole/27474


UWAGA: Dzieci od 1 wrześnie br. nie będą ubezpieczone w polisie grupowej.

Dlatego należy wykupić ubezpieczenie indywidualne najpóźniej do dnia 31.08.2022r., gdyż dziecko zostaje objęte ochroną ubezpieczeniową dopiero od momentu zakupu polisy.


Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania w tym zakresie to proszę o kontakt z Opiekunem placówki pod numerem tel. 887 777 112

 

 

Pliki do pobrania

224927