Przejdź do treści
Przedszkole Miejskie nr1
Przejdź do stopki

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

Treść

ZASADY OPŁAT ZA PRZEDSZKOLE

Zasady używania elektronicznych czytników ewidencji obecności dzieci
w przedszkolu, określa : Regulamin korzystania z czytników elektronicznej ewidencji obecności dzieci w przedszkolu. ( treść na gazetce dla rodziców)

 • Przy wejściu i przy wyjściu z przedszkola, należy zawsze odbić otrzymaną kartę elektroniczną na czytniku oznaczonym odpowiednim napisem.

 • KARTA MAGNETYCZNA ma numer przypisany do konkretnego dziecka. Logując sie na stronę: ePrzedszkole.com.pl będziecie państwo sprawdzać kwotę do zapłaty, ilość dni obecnych w przedszkolu itp.

 • Karty magnetyczne otrzymają państwo od nauczycielek po 1 sztuce ( koszt karty to 10 zł) Jeśli ktoś chce więcej kart, proszę złożyć zamówienie w sekretariacie.

Opłaty za przedszkole Rodzice dokonują do 20-go każdego miesiąca. Opłaty dokonujemy z góry, natomiast dni nieobecności dziecka będą odliczane w następnym miesiącu. Proszę się zalogować na adres: e.przedszkole.com.pl ( na karcie magnetycznej) podając dane dziecka i swój adres e-mail, na który będziecie państwo otrzymywać co miesiąc informacje o kwocie do zapłaty za posiłki i pobyt w przedszkolu. Proszę ściśle wpłacać kwotę podaną na kwicie. Nie zaokrąglać kwot!

 • W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy.

 • Wpłaty dokonujemy na konto: 73 1240 4227 1111 0000 4840 4312

 • Rodzice z Rodzin Zastępczych lub Wielodzietnych ( 3 i więcej dzieci), mają możliwość skorzystania ze zwolnień z opłat. W tym celu proszę się zgłosić do sekretariatu w celu omówienia zasad płatności.

 • Każdy Rodzic jest zobowiązany podpisać Deklarację korzystania z usług przedszkola, w której zobowiązuje się do terminowego uiszczania opłat za przedszkole i podaje godziny pobytu dziecka w przedszkolu.

 

Zasady odpłatności za przedszkole:

 1. Za pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach od 800do 13 00, rodzic nie ponosi żadnej opłaty- jest to czas realizacji Podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

 2. Rodzice dzieci 3,4 i 5 letnich płacą 1 zł za każdą napoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu przed i po podstawie programowej, czyli za godz. od 6 00 do 8 00 i od 13 00 do 1700

 3. Rodzice płacą również za posiłki dla dzieci.

Od 01 września 2022 r., będą obowiązywać stawki żywieniowe :

Śniadanie- 2,70zł

Obiad- 5,50zł

Podwieczorek- 1,80zł

Co w sumie daje:

 • 3 posiłki- 10,00 zł ( śniadanie, obiad, podwieczorek)

 • 2 posiłki- 8,20 zł ( śniadanie, obiad)

 • 1 posiłek- 5,50 zł ( obiad)


 

284024